Trenger du elektriker til et oppdrag i Oslo?

Vi er raskt på saken! Kontakt oss i dag for å finne ut hvordan vi kan hjelpe deg.

Skogheim El. Installasjon AS

Sagveien 9
0459 Oslo

Ole Morten Skogheim

Autorisert el. installatør og daglig leder
Telefon: 998 88 228
E-post: olemorten@skogheim-el.no

Fredrik Tuvmarken

Telefon: 998 88 227
E-post: fredrik@skogheim-el.no

Jon Hilmen

Fagingeniør
Telefon: 924 36 330
E-post: jon@skogheim-el.no

Morten Kofoed

Telefon: 996 15 119
E-post: morten@skogheim-el.no

André Bech

Telefon: 924 43 626
E-post: andre@skogheim-el.no

Emil Buajore Leithe

Telefon: 934 69 400
E-post: emil@skogheim-el.no

Thomas Olsen

Telefon: 975 65 396
E-post: thomas.olsen@skogheim-el.no

Thomas Lykkja

Telefon: 410 00 817
E-post: thomas.lykkja@skogheim-el.no

Petter Grimsby

Telefon: 928 86 800
E-post: petter@skogheim-el.no

Jørgen Nerli

Telefon: 948 79 500
E-post: jorgen@skogheim-el.no

Fatmina Rage

Telefon: 22 38 12 86
E-post: fatmina@skogheim-el.no

Inger Marit Viken

Telefon: 908 71 033
E-post: ingermarit@skogheim-el.no